Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
The Maslov Index of Periodic Hamiltonian Orbits
Ansvarlig organisasjon
2003 (engelsk)Inngår i: Journal of Physics A: Mathematical and General, ISSN 0305-4470, E-ISSN 1361-6447, Vol. 36, nr 48, s. 615-622Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) PublishedAlternativ tittel
Maslov indexet av periodiska banor (svensk)
Abstract [en]

we study the Maslov index of the monodromy matrix of periodic Hamiltonian orbit, extending substantially results of other authors

Abstract [sv]

Vi undesöker maslov indexet av monodromimatrisen av periodiska Hamiltonska banor

sted, utgiver, år, opplag, sider
Bristol: IOP , 2003. Vol. 36, nr 48, s. 615-622
Emneord [en]
Maslov index, monodromy, Hamiltonian
HSV kategori
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:bth-9915Lokal ID: oai:bth.se:forskinfo70195B5C159ADD09C1256E290075C644OAI: oai:DiVA.org:bth-9915DiVA, id: diva2:837899
Tilgjengelig fra: 2012-09-18 Laget: 2004-01-28 Sist oppdatert: 2017-12-04bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

I samme tidsskrift
Journal of Physics A: Mathematical and General

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 127 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf